Паркет - найкраще натуральне покриття. Він гарний настільки, що є думка: на ньому можуть прожити три покоління будь-якої сім'ї ( і це не межа, візьмімо для прикладу, австрійські будівлі в нашому місті). Якщо паркет покладений правильно, то при належному догляді і дбайливій експлуатації, так воно і є. 

                    
            
           
                Ось в такому стані, зазвичай, знаходиться паркет в старих будівлях
           
           
           
           

                Початок "реанімування", чи повернення до життя Вашої підлоги. 
           
           
           
           
           
           
           
Найбільш поширені випадки, коли є необхідним ремонт паркету: 

1. Подряпини на паркеті 

*Неглибокі подряпини можна усунути шліфуванням паркету з шпатлюванням пошкоджених ділянок, після чого накладається лак або віск і олія. 

2. Скрип паркету 

Скрип з'являється при відділенні паркету або паркетної дошки від основи. Як правило, це є наслідком неправильного укладання або застосування застарілих методів.

* Скрипучий паркет найкраще перестелити, а якщо він не представляє особливої ​​цінності, то поміняти і сам паркет. Також можлива робота і над окремими ділянками - наприклад, вибіркове  шліфування підлоги. 

Дешева паркетна дошка, покладена будівельниками відразу при будівництві в будинках, побудованих десять і більше років тому, починає скрипіти не тільки через якість укладання, але і з-за старої технології підготовки основи. У цьому випадку може знадобитися і нова стяжка. 

Діапазон з виконання робіт тут великий і точні рекомендації з ремонту паркету може дати тільки майстер. Телефонуйте. 

3. Тьмяніння або втрата кольору 

*Відновлення паркету до первісного вигляду в цьому разі не становить труднощів, проблему допоможе вирішити шліфування паркету з нанесенням нового лакового покриття. 

4. Здуття 

*Найчастіше відбувається при затопленні паркету водою. Потрібне перестилання, а в окремих випадках, коли ремонт паркету неможливий, повна заміна паркету. 

Реставрація паркету

При сильних пошкодженнях паркету, що представляє особливу цінність, заміна паркету неможлива. Реставрація паркету - це складна робота, особливо якщо деякі планки втрачено і потрібна їх заміна, але ми, практично у всіх випадках можемо повернути паркету первісний вигляд. 

Необхідність в ремонті паркету виникає, як правило, при відсутності догляду за ним, або якщо були допущені порушення технології при настиланні. Любіть паркет, як любимо його ми, і він буде радувати вас. своєю красою вічно.

Цінова політика

Ціна за виконання реставраційних паркетних робіт визначається в залежності від складності, часу та використаних матеріалів, і коливається в межах від 60.0 грн/м.кв і до...  Всі роботи виконуються досвідченими майстрами з використанням сучасних інструментів і технологій, провіреними якісними матеріалами. 
Попередній виїзд на об"єкт нашого спеціаліста є необхідним для  узгодження виробничих і фінансових питань.