Ціна  3250,00 грн
БОНА Traffic
   Країна виробник Швеція.

Вся продукція торгової марки Бона, придбана Вами у нас,  є, виключно, оригінальною і має відповідний термін придатності (до 1 року з моменту виготовлення)

Як правильно визначати країну - походження продукції і термін використання, дивіться в роділі  Лак Bona

Бона Трафік - особливо стійкий до стирання, екологічно чистий вододисперсійний двокомпонентний лак на основі модифікованої поліуретанової дисперсії. Він призначений для паркетних і дерев'яних підлог з особливо високим навантаженням.

Витрата лаку: один літр на 10:12 м2 на один шар (оптимально 100 г лаку на 1 м2 підлоги на один шар).
Час висихання: півтори години при температурі повітря +20 С і відносній важливості 50%. Час сушіння до можливості акуратного ходіння - близько 8 годин. Час сушіння до повного затвердіння 7:10 доби. До цього терміну не допускається укладання на підлогу килимів, установка меблів і проведення вологого прибирання.

Характеристики

Лак "Треффік" значно перевершує всі відомі паркетні лаки по стійкості до стирання і до слідів від взуття, а також володіє дуже високою адегезією (Адегезія - це процес, коли притягуються молекули різноманітних речовин, на відміну від когезії з схожими речовинами) до деревини. За ступенем глянцевості лак випускається в двох модифікаціях:  матовий і напівматовий. Грунтувальний лак в якості першого шару необхідно використовувати для попередження склеювання дощок або паркетних планок по кромках. Це особливо важливо для дощатих підлог з деревини м'яких порід і підлоги з підігрівом.
Увага! Деякі види деревини, оброблені спеціальними методами, наприклад діамант-сосна виробництва Tarkett, коричневий димчастий бук, штучно морений дуб і деякі інші не можна покривати безпосередньо вододисперсійними  лаками. Для них слід використовувати лаки на основі синтетичних смол на розчинниках або відповідні грунтовки.

 
Підготовка поверхні і нанесення

Оброблювана поверхня повинна бути ретельно відшліфованою до чистого дерева, сухою, повністю очищеною від залишків масел, воску, пилу та інших можливих забруднень. Для заключного циклу шліфування використовуйте абразивні матеріали з зернистістю 100 або 120. Температура навколишнього середовища при лакуванні і під час сушіння лаку не повинна бути нижче +15 0С. Оптимальні умови для нанесення лаку: вологість повітря 50 ... 60%, температура від +18 до +22 С. В якості робочого інструменту рекомендується використовувати спеціальний довговорсовий валик "Пацифік" (Бона) для водних лаків. Перед початком роботи в каністру з лаком додається затверджувач в співвідношенні відповідно 10: 1 і ця суміш відразу ж ретельно перемішується протягом декількох хвилин (наприклад, шляхом енергійного струшування каністри) (!). Це необхідно для рівномірного розподілу затверджувача по всьому об'єму, тому що у противному випадку на лакованій поверхні можлива поява ділянок з блиском різного ступеня. Потім потрібно дати "відстоятися" отриманій суміші протягом 5 ... 10 хвилин у каністрі з відкритою кришкою. У результаті з лакової суміші вийдуть утворенні бульбашки повітря і по всьому її об'єму рівномірно почнеться хімічний процес.  Лакова суміш повинна бути використана:  максимум протягом  5-ти годин.
Рекомендовані варіанти нанесення лаку:

    * Один шар лаку грунтовки валиком, потім два-три шари лаку "Треффік";
    * Три шару лаку грунтовки сталевим шпателем, потім два-три шари лаку "Треффік";         

 
ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ , будь-якою зручною для Вас курєрською службою  !!!

 

 

Ціна  950,00 грн

Bona Hardener
 
Країна виробник Швеція.


Bona Hardener - отвердитель (второй компонент) к лакам Бона Трафик и Бона Флоу. При потере или неправильном смешивании (приготовлении) этих лаков, возникает необходимость в покупке дополнительной емкости отвердителя Bona Hardener. Наша компания предлагает Вам преобрести отвердитель в отдельности от лаков Bona Traffic и Bona Flow.