Ціна  1100,00 грн
БОНА Resident Plus
Країна виробник Швеція.
 

 

Bona Resident Plus - екологічно чистий, однокомпонентний вододисперсійний лак на основі комбінації полімерів поліуретану та акрилу. Він призначений для паркетних і дощатих підлог з помірним навантаженням (для житлових приміщень). Не викликає пожовтіння деревини.
Лак Резидент має гарні споживчі властивості за показниками зносостійкості і стійкості до побутових хімікатів. Він може бути використаний для лакування всіх дерев'яних поверхонь, що знаходяться всередині приміщень.
Витрата лаку: один літр на 12 м2 на один шар (оптимально 80-100 г лаку на 1 м2 підлоги на один шар).
Час висихання: орієнтовно 1,5 години при температурі повітря +20 С і відносній вологості 50%. Час сушіння до можливості акуратного ходіння - близько 4 годин. Час витримки до повного затвердіння лаку - не менше 8 діб. До цього терміну не допускається укладання на підлогу килимів, установка меблів і проведення вологого прибирання. 
 

 


Характеристики

  Лак випускається в трьох модифікаціях: матовий, напівматовий і глянцевий.
 Грунтувальний лак в якості першого шару необхідно використовувати для попередження склеювання дощок або паркетних планок по кромках. Це особливо важливо для дощатих підлог з деревини м'яких порід і підлоги з підігрівом.

Увага! Деякі види деревини, оброблені спеціальними методами, наприклад діамант-сосна виробництва Tarkett, коричневий димчастий бук, штучно морений дуб і деякі інші не можна покривати безпосередньо воднодісперсионних лаками. Для них слід використовувати лаки на основі синтетичних смол на розчинниках або відповідні грунтовки.


Підготовка поверхні і нанесення

Оброблювана поверхня повинна бути ретельно відшліфованою до чистого дерева, сухою, повністю очищеною від залишків масел, воску, пилу та інших можливих забруднень. Для заключного циклу шліфування використовуйте абразивні матеріали з зернистістю 100 або 120. Температура навколишнього середовища при лакуванні і під час сушіння лаку не повинна бути нижче +15 0С. Оптимальна вологість повітря при нанесенні лаку - близько 60%, температура від +18 0С до +22 0С. Для нанесення лаку рекомендується використовувати спеціальні валики «Бона» для вододисперійних лаків. Перед застосуванням лак необхідно ретельно перемішати і дати «вистоятись» протягом 5 ... 10 хв.

Рекомендовані варіанти нанесення лакового покриття:

    * Один шар лаку грунтовки валиком, потім два-три шари лаку «Резидент»;
    * Три шару лаку грунтовки сталевим шпателем, потім два-три шари лаку «Резидент»;
    * Три-чотири шари лаку «Резидент», без грунтовки.

Рекомендований грунтувальний лак - «Бона Прайм». Він може наноситися на дерев'яну поверхню валиком, лаковою щіткою або відповідним  шпателем. Лак слід наносити на оброблювану поверхню рівномірно, не допускаючи утворення калюж або напливів. Проміжна шліфовка проводиться після висихання відповідного шару лаку. Вона виконується шліфувальною шкуркою або сіткою із зернистістю абразиву 150 або дрібніше, або спеціальною шліфувальною системою Bona Scrad.


Час висихання

Орієнтовно 1,5 - 2 години при температурі повітря +20 0С і відносній вологості 50%. Час сушіння до можливості акуратного ходіння - близько 8 годин. Час сушіння до проміжного шліфування лаку - не менше 16 годин («через ніч»). Час витримки до повного затвердіння лаку - не менше 8 діб. До цього терміну не допускається укладання на підлогу килимів, установка мебелі і проведення вологого прибирання.


Догляд за лакованою поверхнею

Лаковану підлогу очищається пилесосом або протирається добре віджатою вологою ганчіркою. При більш сильних забрудненнях у воду для прибирання можуть бути додані спеціальний очищувач для паркету (Parkett Cleaner) або нейтральний миючий засіб. Регулярний догляд за паркетом за допомогою засобу «Паркет поліш» фірми «Бона» значно збільшує термін служби лакового покриття і покращує його зовнішній вигляд.

 

Очищення

Залишки не затверділого лаку можна відмити водою або зняти вологою ганчіркою. Затверділий лак віддаляється ацетоном.

 
Маркування

Не небезпечний. Спеціальному маркуванню не підлягає. Чи не вогненебезпечний (не горючий).


Утилізація

Висохлі залишки лаку утилізуються звичайним чином, як будівельне сміття. Рідкі залишки матеріалу не слід зливати в каналізацію.


Термін зберігання

Мінімально 1 рік в щільно закритій заводській упаковці при температурі від +5 0С до +25 0С. Берегти від морозу.

                                                                   Країна виробник Швеція.


     ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ любою, зручною Вам, курєрською службою  !!!