БОНІКОЛ
 Ціна:

1590.00 

ГРН / 23 кг

Клей BONIKOL P - суміш бутадієнстирольного каучуку і модифікаторів в органічному розчиннику. Продукт має позитивний висновок Державного гігієнічного інституту та Інституту будівельної техніки у   Варшаві.


ПРИЗНАЧЕННЯ
 Клей BONIKOL P призначений для приклеювання стандартного паркету (у тому числі вільхового і букового), ламельного паркету, багатошарового готового паркету і паркетної мозаїки.
Продукт має відмінну адгезію до будівельних поверхонь: бетонної, цементної, а також ангидритовой поверхні і самовирівнюючі суміші. Клей характеризує високо еластичний шов, стійкий до води і старіння.

ВКАЗІВКИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
 Перед використанням клей ретельно перемішати.
При необхідності застосувати імпрегнат для грунтування - BOPREM P. Після його висихання рівномірно нанести клей за допомогою зубчастого шпателя. Товщина шару клею повинна бути 2-3 мм. Укласти паркет, злегка підсовуючи і притискаючи його до поверхні. Рекомендується одностороннє нанесення клею на поверхню, на якій можна укласти паркет під час 5-10 хвилин. Циклювання і лакування проводити після повного схоплювання клею та акліматизації паркету (не раніше, ніж через 96 годин після укладання паркету). Після закінчення роботи приміщення провітрювати до зникнення запаху.
 Доставка у всі регіони України.