БОНА R777

Країна виробник Німечина.
 

 

Ціна: 

2500.00 грн/14кг


Вся продукція торгової марки Бона, придбана Вами у нас,  є, виключно, оригінальною і має відповідний термін придатності (до 1 року з моменту виготовлення)

Як правильно визначати країну - походження продукції і термін використання, дивіться в роділі  Лак Bona

 

Професійний двокомпонентний поліуретановий паркетний клей Bona R-777 - це двокомпонентний поліуретановий реактивний клей, який відповідає вимогам стандарту Німеччини DIN 281. Клей не містить ні води, ні органічних розчинників. Твердне в процесі хімічної реакції. Клей може застосовуватися для приклеювання всіх, без винятку видів паркету і ламінованих покриттів до основи.
 
Основні властивості клею:
 - відсутність води та розчинників;
- універсальність застосування;
 - хороше зчеплення практично з усіма поверхнями і всіма видами матеріалів з дерева;
- тривалий термін служби;
 - морозостійкість і не горючість;
 - вологостійкість після затвердіння.

Основи та їх підготовка
 Основа повинна бути рівною, міцною, сухою і не дуже гладкою.
Вона повинна бути підготовленою до укладання відповідно до нормативних вимог. Нерівності поверхні усуваються шпаклювальними сумішами, спеціально призначеними для подальшого укладання паркету. При необхідності зміцнення та ущільнення основи, а також  за наявності підвищеної вологості основи (не більше 7%) в якості грунтовки під клей може застосовуватися грунтовка «Бона P-410». Клей застосовується на таких основах:
 - цементні стяжки;
 - цементовмістимі вирівнюючі суміші шаром не менше 2 мм;
 - вологостійкі фанера і ДСП;
- ангідридні стяжки.

Клей поставляється в спеціально розробленій подвійній упаковці. У відрі знаходиться клейовий склад, а в металізованому пакеті з герметичною пробкою -  відповідна йому кількість затверджувача. Для приготування готової клейової суміші затверджувач з пакету необхідно видавити у відро з клейовим складом. Після цього отриману клейову суміш необхідно ретельно перемішати до придбання однорідної консистенції. Готова клейова суміш повинна бути використана протягом 100 хв. При роботі з клеєм повинні бути дотримані такі кліматичні умови: - температура повітря - не менше +18 С; - температура поверхні основи - не менше +15 С (на підлогах з підігрівом не вище +20 С); - відносна вологість повітря в приміщенні до 70% * . Витрата клею близько 1250 г/м2. Примітка: шпателі з дрібними зубцями (F) застосовуються для паркету на рівних підставах. Шпателі з великими зубцями (G) застосовуються на менш рівних підставах і при приклеюванні великоформатних елементів. Навантаження На приклеєний паркет - через 1 добу. Обробка поверхні (шліфування) Через 1 добу. Термін зберігання Мінімально 1 рік у щільно закритій заводській упаковці в сухому приміщенні.

 

Упаковка: пластиковое відро з вкладеним під кришку металізованим пакетом. Маса нетто 14 кг

 

 


 Доставка по Україні.