Ціна  200.0 грн/м.кв

Фанера вологостійка кускова, 

формату: 1100х1550

(клас СС)Фанерний лист - це багатошаровий шпон, з’єднаний між собою за допомогою спеціальної клеєвої суміші.                 

Найчастіше фанера використовується в якості основи перед укладанням паркету. Для цього використовується вологостійка фанера. Також дуже важливо вибрати правильної товщини фанерний лист. Товщина фанерного листа вибирається у відповідності з товщиною паркету. Так, паркетна підлога 16 мм – товщина фанерного листа 10 мм, паркетна підлога 18-20 мм – товщина фанерного листа 12 мм, паркетна підлога 22 мм – товщина фанерного листа 15 мм.

1. Першим етап у процесі укладання фанери є підготовка цементної стяжки. Цементна стяжка вирівнює нерівності підлоги для того щоб уникнути перепаду рівня підлоги. Якісна стяжка повинна бути міцною, яка не буде кришитися, мати тріщин і шорсткостей.

Як виконати укладання фанери за всіма правилами?

2. Тільки після того як стяжка повністю висохне, можна приступати до укладання фанери. Як перевірити, чи готова стяжка до використання? Поліетилен розміром 1м2 покладіть на стяжку, придавите вантажем і залиште на 3 дні. По завершенню встановленого строку, якщо на поліетилені немає слідів конденсату, значить, стяжка готова.

3. Спочатку потрібно підготувати фанерні листи. Стандартні фанерні листи мають розміри 1525х1525 мм, які необхідно розрізати на 4 рівні частини. Після чого фанеру укладають на стяжку, залишаючи зазор між окремими частинами фанери в 10 мм, між фанерою і стінами – 20 мм.

4. Особливу увагу варто приділити самій специфіці укладання фанери. Фанерні листи повинні укладатися таким чином, щоб не було спільної точки перетину. Підганяйте листи по периметру, наносите розмітки на стягуванні і забираєте листи.

5. Далі стяжку потрібно пропилососити, щоб очистити від зайвого пилу та сміття, потім нанести праймер (грунтовку).

6. Для того щоб правильно кріпити фанеру до стяжки використовуються саморізи, дюбелі – цвяхи і клейовий склад (мастику бітумну або каучукову, а також клей). На внутрішню частину фанерного листа нанести тонкий шар клейового складу не більше 3 мм. Листи акуратно викласти по розмітках і закріпити саморізами. Необхідна кількість саморізів розраховується наступним чином: 1 кв.м. – 30 шт.

Як виконати укладання фанери за всіма правилами?

Попередньо під саморізи необхідно зробити отвори в фанерних листах за допомогою шуруповерта. Таким чином, необхідно прикріпити всі фанерні листи. Як тільки вся фанера буде укладена, очистіть її від утворилася пилу і відшліфуйте.

7. Для шліфування фанери використовуйте циклювальні машину із застосуванням грубозернистою наждачного паперу. Наостанок необхідно перевірити перепад висот поверхні фанери по всьому периметру приміщення, який не повинен становити більше 2 мм.

Як виконати укладання фанери за всіма правилами?

Як тільки фанера буде укладена, можете переходити до укладання паркетної підлоги. Нехай підлога викладена власними руками, гідно оцінять ваші гості.


Найчастіше фанера використовується в якості основи перед укладанням паркету. Для цього використовується вологостійка фанера. Також дуже важливо вибрати правильної товщини фанерний лист. Товщина фанерного листа вибирається у відповідності з товщиною паркету. Так, для монтажу паркету товщиною 15 - 16 мм, використовують фанеру товщиною 10 мм.

1. Першим етап у процесі укладання фанери є підготовка цементної стяжки, яка повинна бути міцною, яка не буде кришитися, і не матиме тріщин і шорсткостей.

2. Після того як стяжка повністю висохне, можна приступати до укладання фанери. Для перевірки сухості стяжки візьміть поліетилен розміром 1м2 покладіть на стяжку, придавіть вантажем і залиште на 3 дні. По завершенню встановленого строку, якщо на поліетилені немає слідів конденсату, значить, стяжка готова.

3. Спочатку потрібно підготувати фанерні листи. Якщо використовуються стандартні фанерні листи розміром 1525х1525 мм, то необхідно їх розрізати на 4 частини. Після чого фанеру укладають на стяжку, залишаючи зазор між окремими частинами фанери в 10 мм, між фанерою і стінами – 20 мм.

4. Особливу увагу варто приділити самій специфіці укладання фанери. Фанерні листи повинні укладатися таким чином, щоб не було спільної точки перетину.

5. Далі стяжку потрібно очистити від зайвого пилу та сміття, потім нанести грунтовку.

6. Для того щоб правильно кріпити фанеру до стяжки використовуються саморізи, дюбелі – цвяхи і клейовий склад (мастику бітумну або каучукову, а також клей). На внутрішню частину фанерного листа нанести тонкий шар клейового складу не більше 3 мм. Листи акуратно викласти по розмітках і закріпити саморізами. Необхідна кількість саморізів розраховується наступним чином: 1 кв.м. – 30 шт.

7. Для шліфування фанери використовуйте шліфувальні машини із застосуванням грубозернистою наждачного паперу. Наостанок необхідно перевірити перепад висот поверхні фанери по всьому периметру приміщення, який не повинен становити більше 2 мм.


Як тільки фанера буде змонтована, можете переходити до укладання паркетної підлоги.

Ціна за 1 м.кв 200.00 грн