Ціна  2200.0 грн
БОНА Novia
   Країна виробник Швеція.

Вся продукція торгової марки Бона, придбана Вами у нас,  є, виключно, оригінальною і має відповідний термін придатності (до 1 року з моменту виготовлення)

Як правильно визначати країну - походження продукції і термін використання, дивіться в роділі  Лак Bona

 
Бона Новіа - однокомпонентний лак на водній основі, який можна наносити прямо на деревину, без використання грунту, при цьому деревині надається теплий відтінок. Лак призначений для паркетних і дощатих підлог у житлових приміщеннях з нормальним і підвищеним навантаженням. Цей лак відзначений спеціальним знаком екологічної безпеки Європейського Союзу (стилізована квітка ЄС у правовому верхньому куті лицьової етикетки).

Характеристики

Лак «Бона Новіа» володіє високими споживчими властивостями за показниками зносостійкості і стійкості до побутових хімікатів. Він може бути використаний з усіма вододисперсійними грунтовками «Бона», а також без грунтовки - безпосередньо на деревину. В останньому випадку він надає деревині м'який, теплий відтінок. Лак добре розтікається, швидко сохне, не жовтіє в процесі експлуатації. За ступенем глянсовості (блиску) «Бона Новіа»випускається в трьох модифікаціях: глянсовий, напівматовий і матовий.


Підготовка поверхні і нанесення

Оброблювана поверхня повинна бути ретельно відшліфованою до чистого дерева, сухою, повністю очищеною від залишків масел, воску, пилу та інших можливих забруднень. Для заключного циклу шліфування використовуйте плоскошліфувальні машини з абразивною сіткою зернистістю 120 - 150.

Температура навколишнього середовища при лакуванні і під час висихання лаку повинна знаходитися в межах від +15 0С до +25 0С. Оптимальна вологість повітря при нанесенні лаку - близько 60%. Для нанесення лаку рекомендується використовувати спеціальні валики «Бона» для воднодісперіонних лаків. Перед застосуванням лак необхідно ретельно перемішати, інтенсивно струшуючи закриту каністру і потім вставити в горловину каністри доданий фільтр.

Рекомендовані варіанти нанесення лакового покриття:

   А) Для підлог з нормальним навантаженням:

    * Один шар лаку грунтовки валиком, потім два шари лаку «Бона Новіа»;
    * Три шару лаку, без грунтовки.

   Б) Для підлог з високим навантаженням:

    * Один шар лаку грунтовки валиком, потім три шари лаку «Бона Новіа»;
    * Чотири шари лаку, без грунтовки.

Лак слід наносити на оброблювану поверхню рівномірно, не допускаючи утворення калюж або напливів. Проміжна шліфовка проводиться після повного висихання відповідного шару лаку (через ніч). Вона виконується шліфувальною шкуркою або сіткою із зернистістю абразиву 150 або дрібніше, або спеціальною шліфувальною системою Bona Scrad. Чим глянцевіший лак, тим дрібніше повинен бути використовуваний абразив, у противному випадку на готовому покритті можуть бути видні сліди шліфування.


Час висихання

Орієнтовно від 1 до 2-х годин при температурі повітря +20 0С і відносній вологості повітря 60%. В один день можна нанести не більше двох шарів «Бона Новіа» (без проміжного шліфування першого шару). Час сушіння до проміжного шліфування лаку - 8 - 10 годин (оптимально «через ніч»). Час витримки до повного затвердіння лаку - не менше 8 діб. До цього терміну не допускається укладання на підлогу килимів, установка меблів і проведення вологого прибирання.

 Догляд за лакованою поверхнею

Лакована підлога спочатку очищується пилесосом від сухих забруднень і протирається добре віджатою вологою тканиною. При більш сильних забрудненнях слід використовувати спеціальний очищувач для лакованого паркету («Бона Кейр Клинер»). Регулярний догляд за паркетом за допомогою засобів фірми «Бона» значно збільшує термін служби лакового покриття і покращує його зовнішній вигляд.

 
Очищення

Залишки не затверділого лаку можна відмити водою або зняти вологою ганчіркою. Затверділий лак віддаляється ацетоном.

 
Маркування

Продукт не є небезпечним і не підлягає спеціальній маркіровці. Чи не вогненебезпечний (не горючий).

 
Утилізація

Висохлі залишки лаку утилізуються звичайним чином, як будівельне сміття. Рідкі залишки матеріалу не слід зливати в каналізацію.

 
Термін зберігання

Мінімально 1 рік в щільно закритій заводській упаковці при температурі від +5 0С до +25 0С. Берегти від морозу.

                                                     Країна виробник Швеція.


            ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ.