Ціна  800.00 грн

Bona Flow

Країна виробник Швеція.

Вся продукція торгової марки Бона, придбана Вами у нас,  є, виключно, оригінальною і має відповідний термін придатності (до 1 року з моменту виготовлення)

Як правильно визначати країну - походження продукції і термін використання, дивіться в роділі  Лак BonaБона Флоу  - екологічно чистий двокомпонентний вододисперсійний лак на основі чистого поліуретану. Він призначений для паркетних і дерев'яних підлог у житлових будинках, для підлог в промислових приміщеннях, в кухнях, їдальнях, барах, ресторанах, у всіх приміщеннях з високим навантаженням, а також у таких, які зазнають впливу хімічних речовин.
 

Властивості.
 
Лак Флоу має високу зносостійкість і дуже високу стійкість до впливу різних хімічних речовин, і поряд з цим відповідає стандартам екології, не містить шкідливих хімічних речовин. Лак Флоу використовується для лакування будь-яких дерев'яних поверхонь, що знаходяться всередині приміщень. Флоу повністю відповідає вимогам німецького стандарту DIN 18032 (не ковзає) для спортивних підлог, стандарту ÖNORM C 2354 Kategoria C (велика зносостійкість).


БЕЗКОШТОВНА  ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ.