Інформація для споживача про продукцію BONA.
    Останнім часом на ринку з'явилось багато різноманітних спекуляцій щодо продукції BONA, про її оригінальність та якість, тому пропонуємо Вам
ознайомитись  з нижче наданою інформацією:


 ●  Вся продукція торгової марки BONA, яку ми пропонуємо, є виключно оригінальною (виготовлена в Швеції), сертифікованою в Україні, з дотриманням належних умов зберігання і термінів придатності
( а саме до 1 року ).
 ● Як правильно визначати країну - походження продукції і терміну придатності, дивіться нижче
 на прикладі лаку Бона Трафік:
 


 
 
   1 -   Виготовлено в Швеції
   2 - Маркування на якому перші чотири цифри вказують на рік і
тиждень виготовлення лаку, відповідно. Для прикладу:
1423... означає 14 рік (2014р),  2 тиждень травня
(якщо 23 розділити на 4 тижня в одному місяці)
    3 - Штрих код країни виробника, а саме: 73 - Швеція
    4 - Маркування на затверджувачі аналогічне як і на каністрі, хоча
може відрізнятись на декілька тижнів.
    5 - Маркування на дні каністри: у центрі кола стоїть цифра
(в нашому випадку: 14),  а навколо крапками відмічені місяці
( в нашому випадку: пять крапок, відповідно - травень).
Це дата виготовлення каністри, і вона не обовязково відповідає
даті на етикетці ( 1423.....), хоча, зазвичай, різниця невелика.

Історія BONA розпочалася в 1894 р. у Швеції, де 26-річний Вільгельм Еднер в місті Мальме відкрив бакалійний магазин, у якому продавав каву. У магазині був покладений паркет, який з часом зносився під стопами відвідувачів. Це спонукало Вільгельма шукати способи для захисту підлоги. Так був виготовлений віск для підлоги - абсолютно новий продукт на ринку Швеції. У 1910 р. він став торгувати цим воском.

Віск користувався попитом, і в 1919 р. Вільгельм Еднер зареєстрував підприємство АВ BONA, яке цілеспрямовано і послідовно стало розширювати асортимент матеріалів, необхідних для догляду за підлогою, а згодом і для укладання підлог.

У 1943 р. BONA створила свій перший лак для підлоги, а в 1979 р. створила перший у світі лак на водній основі, який фактично не змінює кольору дерев'яних підлог.

На сьогодення BONA - це міжнародний концерн, який протягом майже 100 років створює і виробляє продукти для дерев'яних підлог. Серед інших виробників BONA виділяється строго спеціалізованим напрямком діяльності: все, чим займається BONA, призначено, винятково, для дерев'яних підлог. Мета BONA - виробляти і продавати найкращі матеріали та рішення для обладнання і покриття дерев'яних і коркових підлог у всьому світі.

   Прагнення віднайти рішення підтримки  поверхні підлоги у відмінному стані, стимулює до пошуку інновацій. Продукція Bona - це вибір на декілька поколінь. Як лідер у сфері продукції для паркету BONA пропонує найкраще рішення для укладання, лакування, догляду та відновлення дерев'яних підлог. Фактично, BONA забезпечує всім, крім самого паркету.
Асортимент BONA - це цілісна система, що включає наступні групи товарів:

   -  лаки
   -  клеї
   - шліфувальні машини
   - абразиви
   -  засоби по догляду

BONA враховує потреби паркетників, архітекторів, виробників лакованих паркетних підлог, інших фахівців і домовласників і пропонує найкраще рішення для дерев'яних підлог.