АНСЕРКОЛ  (ANSERCOLL
 Ціна:

1500.00

ГРН / 23 кг

)
Клей паркетний Ансеркол 5-10-15-20 - виготовлений на базі каучуково-бутадієнових смол з додаванням каніфолі та екологічного аптечного бензину. Клей застосовується для приклеювання паркету, паркетної мозаїки, паркету з екзотичних порід дерева до цементних, дерев'яних і самовирівнюючих поверхонь. Застосовується також для приклеювання пробки, вати мінеральної, текстилю, полістиролу. Фасування: 23 кг.


ПРИЗНАЧЕННЯ
 Клей
ANSERCOLL призначений для приклеювання стандартного паркету (у тому числі вільхового і букового), ламельного паркету, багатошарового готового паркету і паркетної мозаїки. Продукт має відмінну адгезію до будівельних поверхонь: бетонної, цементної, а також ангидритовой поверхні і самовирівнюючі суміші.

ВКАЗІВКИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
 Перед використанням клей ретельно перемішати.
При необхідності застосувати імпрегнат для грунтування - BOPREM P. Після його висихання рівномірно нанести клей за допомогою зубчастого шпателя. Товщина шару клею повинна бути 2-3 мм. Укласти паркет, злегка підсовуючи і притискаючи його до поверхні. Рекомендується одностороннє нанесення клею на поверхню, на якій можна укласти паркет під час 5-10 хвилин. Циклювання і лакування проводити після повного схоплювання клею та акліматизації паркету (не раніше, ніж через 96 годин після укладання паркету). Після закінчення роботи приміщення провітрювати до зникнення запаху.

Виробництво Польша.

Доставка у всі регіони України